Free Call 066 23 36 567
Close

Ілюзія Бога

215,00 грн.

“Нарешті один із провідних науковців сьогодення зібрав усі свої міркування щодо релігії в цю надзвичайну книжку”.

Стівен Пінкер, професор психології  Гарвардського університету

2 в наявності

Опис

Від автора сенсаційного «Егоїстичного гену».  Перекладено понад тридцятьма мовами. Світовий бестселер, який має прочитати кожен

Річард Докінз спонукає читача неупереджено поглянути на сенс релігії, не нав’язуючи власної думки, а заохочуючи до самостійних роздумів і висновків. Автор розглядає особливості так званої «ейнштейнівської релігії», за якою Бог — це метафора на позначення загадковості Всесвіту, критикує «гіпотезу про Бога», осмислює, чи дійсно релігія є регулятором моральності, розкриває значення еволюції та природного добору. Кожну свою тезу науковець підкріплює цікавими історичними фактами та посиланнями на достовірні джерела.

Річард Докінз — британський еволюційний біолог і відомий популяризатор науки. Лауреат численних літературних і наукових премій, зокрема премії Майкла Фарадея, премії Королівської наукової спільноти в галузі літератури та Міжнародної космічної премії. Його книжка «Егоїстичний ген» принесла авторові всесвітнє визнання. Докінз належить до сотні найгеніальніших людей, які живуть у наш час.

Додаткова інформація

Вага 460 g
Розміри 220 × 150 × 26 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-5413-8

Рік видання

2018

Кількість сторінок

432

Переклад

Рік видання мовою написання

2006

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ілюзія Бога”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…