Free Call 073 23 36 567
Close
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_0
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_9
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_8
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_7
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_6
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_5
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_4
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_3
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_2
  • Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот_1

Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот

280,00 грн.

Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба написав книжку про поведінку в інформаційному просторі та роботу з комунікаціями в Україні. “Читайте, якщо хочете знайти точку опори у вселенському інформаційному потопі, зрозуміти, як налаштована машина комунікативної війни і не дозволяти іншим маніпулювати вашими емоціями, переконаннями і вибором», розповідає автор.

1 в наявності

Опис

Орієнтуючись на приклади з Украіни, інших краін та досвід компаніи, автор проаналізував, як відбувається віина за реальність та виокремив п’ять правил, які допоможуть у ніи перемогти. Основним поштовхом до написання книжки була анексія Криму та початок збройної агресії зі сторони Росії, адже брехня та маніпуляції, які поширюються за допомогою інтернету стали невід’ємною частиною цієї війни. Й українське суспільство виявилося не готовим захищати свій інформаційний простір.

«Телебачення, соцмережі, онлайн-платформи і спільноти, реклама, блогери, фейки і декілька версій правди на будь-яку тему все це оточує кожного з нас щохвилини. З усіх боків різні сили воюють за те, щоб вплинути на наше сприйняття реальності та схилити нас на свій бік. Ми й самі постійно, іноді несвідомо, воюємо. Книжка саме про те, як перемагати у цій війні за реальність. Читайте, якщо хочете знайти точку опори у вселенському інформаційному потопі, зрозуміти, як налаштована машина комунікативної війни і не дозволяти іншим маніпулювати вашими емоціями, переконаннями і вибором», розповідає Дмитро Кулеба.

«Інтернет, безумовно, давно захопив світ і дозволяє не лише заводити близьких друзів, але й створювати безліч можливостей для ворогів. Соціальні мережі та онлайн-спільноти можуть стати для нас лабіринтом з неправд, маніпуляцій, чужих домислів, вигаданих зрад і несправжніх перемог та створити хибну реальність. Книжка Дмитра саме про те, як розібратись з цією новою частиною нашого життя, та що робити, аби не загубитись у вирі інформації та не дозволити ввести себе в оману. Мені здається, нам дуже важливо мати такий «посібник» з інформаційної безпеки, написаний простою та зрозумілою для всіх мовою», зазначає співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Книга Дмитра Кулеби буде корисна не лише медійникам та комунікаторам, але й у першу чергу всім тим, хто має сторінку в Facebook, любить читати Twitter, дізнається новини з сайтів інформагентств та взагалі використовує інтернет не лише для того, щоб подивитися смішні ролики.

«Як вижити і не з’їхати з глузду в епоху fake news, твіттеру Трампа, росіиськоі пропаганди та дискусіи про захист персональних даних? Дмитро Кулеба знає відповідь і дає практичні и точні поради. Ця книжка буде однаково цікава як простим споживачам новин, так і професіоналам комунікаціи», Севгіль Мусаєва, головна редакторка інтернет-видання «Украінська правда».

 

Додаткова інформація

Розміри 215 × 145 mm
Автор

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-7563-65-4

Рік видання

2019

Кількість сторінок

384

Видавництво

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…