Free Call 073 23 36 567
Close
  • Прибуття
  • Прибуття
  • Прибуття
  • Прибуття
  • Прибуття
  • Прибуття
  • Прибуття

Прибуття

600,00 грн.

Це один із найважливіших графічних романів сучасності і вершинних досягнень жанру.

1 в наявності

Опис

№35 у списку 100 найкращих книжок всіх часів за версією Times. Автор – австралійський ілюстратор та письменник, лавреат численних премій, серед яких імені Астрід Ліндґрен, Г’юґо, Локус та володар Оскару-2011 за найкращий анімаційний короткометражний фільм Шон Тен.

Прибуття – історія про імміграцію, яку автор розповідає малюнками без жодних слів, і яка ніби прийшла до нас з давніх забутих часів. Чоловік лишає свою дружину та дитину у збіднілому місті, в пошуках кращих перспектив у невідомій країні по інший бік широкого океану. Це історія боротьби та виживання у світі незбагненного насильства, збурень та надії. Видана 2006 року, книжка зібрала 32 нагороди та премії і тримає перше місце серед найкращих безмовних графічних історій світу за версією Goodreads.

Книжка Шона Тена «Прибуття»… привносить щось нове та винятково варте до форми… Дорослим новий світ Тена пропонує дитяче почуття відкриття нового, а дітям надзвичайно доступно подається доросла тема. Викладена з любов’ю та майстерно візуалізована Теном казка про досвід іммігрантів – це документальна історія, чарівно передана засобами сюрреалізму. – Арт Шпіґельман, автор графічного роману «Маус: сповідь уцілілого».

Суцільне диво. Не часто можна побачити мистецтво такої якості або книжку такої сміливості – Маржан Сатрапі, авторка «Персеполісу».

Додаткова інформація

Вага 600 g
Розміри 310 × 235 × 15 mm
Автор

Палітурка

тверда

Видавництво

Рік видання

2019

Вік

дорослі, від 10 років

Кількість сторінок

128

Переклад

Рік видання мовою написання

2006

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Прибуття”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…