Free Call 073 23 36 567
Close
  • Українська міфологія

Українська міфологія

100,00 грн.

Якщо ви знаєте Давньогрецьки міфи та відрізните Пана від звичайного сатира, знаєте, чим піксі відрізняються від фей, але не знаєте, як впізнати Чугайстера (і ви цим не задоволені), вам сподобається ця книжка.

Немає в наявності

Опис

На сторінках цієї книжки постають легенди про потерчат і мавок, чортів і русалок, вовкулаків і чугайстрів, упирів та відьом, домовиків і лісовиків – демонологічних істот світу наших пращурів. Українці населяли дивними істотами хату і хлів, подвір’я, поле і ліс. У такий спосіб наші предки складали уявлення про Всесвіт і визначали місце людини в ньому.

Ви поринете в багатий і цікавий, пов­ний переказів і легенд світ української міфології! І раптом може здатися, що то не старі половиці скриплять, а тихо крадеться домовик, серед темних водоростей блисне зелене пасмо русалчиного волосся, а з темного лісу долине моторошне виття вовкулаки…

Джерельну основу видання здебільшого склали етнографічні матеріали автора з Полісся, Волині, Бойківщини, Гуцульщини та Покуття. Для увиразнення образів персонажів і розширення географії дослідження залучено й записи студентів та аспірантів кафедри етнології історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, а також уже опубліковані матеріали Павла Чубинського, Володимира Гнатюка, Володимира Шухевича, Людмили Виноградової та інших.

Зміст:
Чорт
Блуд
Вихор, буревій, градобій
Цвіт папороті
Домовик
Годованець
Русалки
Мавки
Майки
Лісні
Племета
Чугайстер
«Безпірні» діти
Лелет
Відьма
Упир

Додаткова інформація

Вага 420 g
Розміри 242 × 170 × 20 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-1055-4

Рік видання

2016

Кількість сторінок

288

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Українська міфологія”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…