Free Call 073 23 36 567
Close
  • Делегування & керування_0
  • Делегування & керування_5
  • Делегування & керування_4
  • Делегування & керування_3
  • Делегування & керування_2
  • Делегування & керування_1

Делегування & керування

180,00 грн.

21 принцип ефективного делегування від світового експерта в галузі психології успіху.
Систему вже застосовує 1 000 компаній

Немає в наявності

Опис

Один у полі не вояк. За спиною кожного бізнес-командира стоїть армія. Проте, щоб досягти абсолютного успіху та втриматися на позиціях лідера, недостатньо просто мати військо. Потрібно досконало вміти керувати ним, використовувати його потенціал на 100 %.

Ця книжка навчить вас мистецтва ефективно делегувати й розподіляти обов’язки. Підвищити продуктивність компанії, налагодити комунікацію із працівниками, сформувати чітку стратегію керівництва, розподілити обов’язки між підлеглими відповідно до їхніх можливостей, встигнути розв’язати більше важливих завдань за менший час завдяки злагодженій командній роботі, підтримати проекти — ці та інші премудрості керівництва викладені у виданні. Брайан Трейсі допоможе вам стати справжнім гуру-керівником!

Ця книга  для всіх, чия робота пов’язана з делегуванням повноважень. Д для тих, хто звик діяти за принципом «простіше все зробити самому», але хоче змінити ситуацію та розвиватися, а не грузнути в безодні справ. Для тих, хто прочитав бестселер Брайана Трейсі «Зроби це зараз».

Брайан Трейсі — професійний лектор, консультант, очільник Brian Tracy International, мільйонер, провідний фахівець у галузі особистісного розвитку, автор понад 60 книжок. Створив і реалізував приблизно 300 навчальних програм в аудіо- та відеоформатах, проконсультував понад 1000 компаній, провів приблизно 5000 переговорів та семінарів у США, Канаді та 55 інших країнах світу.

Додаткова інформація

Вага 120 g
Розміри 170 × 110 × 12 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-5409-1

Рік видання

2018

Кількість сторінок

128

Переклад

Рік видання мовою написання

2013

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Делегування & керування”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…