Free Call 066 23 36 567
Close

Управління життєвим циклом корпорацій

225,00 грн.

В основу книжки автор поклав свій сорокарічний досвід праці з сотнями компаній, автор порівнює їх з живим організмом і надає секрети вічної молодості та процвітання для будь-якої корпорації.

1 в наявності

Опис

В основу книжки автор поклав свій сорокарічний досвід праці з сотнями компаній. Протягом цього часу Іцхак Адізес розробив власний метод успішного управління. Його сенсаційна теорія ґрунтується на ототожненні будь-якої компанії із живим організмом. Відповідно кожна корпорація переживає різні періоди свого розвитку — від народження до занепаду. Автор дає відповіді на популярні запитання: чому одні компанії стають успішними, а інші банкрутують, як виявити проблеми у сфері управління та знайти ефективний розв’язок, чи існують методи профілактики «хвороб» усередині компанії. Ця книжка — еліксир вічної молодості та процвітання для будь-якої корпорації.

«Біблія» легендарного метода Іцхака Адізеса
Книга перекладена 30 мовами

Іцхак Адізес — один із провідних світових експертів у сфері підвищення ефективності ведення бізнесу. Засновник та президент Інституту Адізеса у США, автор 27 книжок, він викладав у багатьох університетах, зокрема у Стенфордському, співпрацював із компаніями Bank of America, Coca-Cola Bottling, IBM та багатьма іншими у 52 країнах світу, а також посідає 28 позицію в рейтингу 100 найкращих консультантів у галузі лідерства.

Додаткова інформація

Вага 526 g
Розміри 220 × 150 × 30 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-5391-9

Рік видання

2018

Кількість сторінок

496

Переклад

Рік видання мовою написання

2004

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Управління життєвим циклом корпорацій”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…