Free Call 066 23 36 567
Close

Площі та вежі. Соціальні зв’язки від масонів до фейсбуку

210,00 грн.

Новий бестселер усесвітньо відомого історика й мислителя Ніла Ферґюсона, у якому автор аналізує роль мереж в історії людства, споконвічне протистояння між мережами та ієрархічними структурами, а також пропонує засвоїти уроки, які дає історія поширення мереж.  Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться історією, соціологією, політологією, а також впливом технологій на суспільство.

Немає в наявності

Опис

Традиційний опис історичних процесів подає історію людства як ієрархічну структуру, вершина якої — правителі у високих вежах. За цією концепцією, зміни відбулися із приходом технологій, які поставили на перше місце мережеве суспільство. Історик Ніл Ферґюсон переконує: мережі — не новий феномен нашого часу. Інтернет лише пришвидшив і підсилив їхню роль, ставши новим варіантом утілення громадських площ.

Ніл Ферґюсон — британський історик, журналіст, старший науковий співробітник Гарвардського і Стенфордського університетів. Автор 14 книжок, зокрема бестселерів «Цивілізація», «Еволюція грошей» (обидва видав «Наш формат» у 2017 році) та «Імперія», редактор у Bloomberg Television, оглядач Newsweek.

Додаткова інформація

Вага 715 g
Розміри 217 × 155 × 45 mm
Автор

Палітурка

зі вшитою закладкою, тверда

ISBN

978-617-7552-77-1

Рік видання

2018

Кількість сторінок

376

Видавництво

Переклад

Рік видання мовою написання

2017

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Площі та вежі. Соціальні зв’язки від масонів до фейсбуку”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…