Free Call 066 23 36 567
Close

“Я змішаю твою кров із вугіллям”. Зрозуміти український Схід

195,00 грн.

Олександр Михед ділиться унікальними розмовами з відомими письменниками, митцями, істориками, які народилися на Сході: Сергієм Жаданом, Алевтиною Кахідзе, Ігорем Козловським, Романом Мініним, Володимиром Рафєєнком та Оленою Стяжкіною. Людьми, які від часу війни допомагають осмислювати жах нової повсякденності та зрозуміти багатоголосся українського Сходу.

0 в наявності

Опис

Наприкінці 2016 року Олександр Михед вирушив у подорож шістьма містами Донецької та Луганської областей, досліджуючи тамтешнє життя, а також історії, заховані в архівах. Проте найважливіше для автора — почути голоси місцевих жителів. Розкопуючи пласти історії та нашарування міфів, письменник розповідає дивовижну історію Сходу, приборкати який намагалися британські й бельгійські інвестори, імперські та радянські правителі. Як одна з найстаріших черепах у світі пов’язана із заснуванням Донецька? Якою ціною дається кожна тонна видобутого вугілля? І які історії заховано у вільних степах Дикого поля?

ПРО АВТОРА
Олександр Михед — письменник, куратор мистецьких проектів, автор семи книжок. Вибрані есеї та фрагменти його творів перекладено десятьма мовами. Учасник літературних резиденцій у Фінляндії, Латвії, Ісландії, США та Франції. Головний сценарист мультиплікаційного серіалу «Книга-мандрівка. Україна» (2–5 сезони).

Додаткова інформація

Вага 400 g
Розміри 210 × 140 × 25 mm
Автор

Видавництво

Палітурка

зі вшитою закладкою, тверда

ISBN

978-617-7866-33-5

Рік видання

2020

Кількість сторінок

368

Рік видання мовою написання

2020

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук ““Я змішаю твою кров із вугіллям”. Зрозуміти український Схід”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…