Free Call 066 23 36 567
Close

Боротьба за дитину

245,00 грн.

Ця книга, від відомого психоаналітика Франсуаза Дольто, стане чудовим другом для батьків. Авторка відкидає стереотипне уявлення про те, що дитячі роки є лишень підготовкою до життя. Використовуючи новий підхід до виховання, ви зможете зростити свою дитину успішною та щасливою.

1 в наявності

Категорія: Позначки: , , Product ID: 10018

Опис

Ця книга стане чудовим другом для батьків, які прагнуть не просто зрозуміти своїх дітей, а й отримати цілісне уявлення про те, що таке дитинство, осягнути цей багатомірний світ. Авторка відкидає стереотипне уявлення про те, що дитячі роки є лишень підготовкою до життя, і доводить: дитина — це вже сформована особистість, до якої треба ставитися як до дорослого. Що впливає на вашу дитину? Які вона має права та обов’язки? Комп’ютер і телебачення, соціалізація в колективі, подолання дитячих комплексів — використовуючи новий підхід до виховання, ви зможете зростити свою дитину успішною та щасливою.

Бестселер, що приніс автору світову популярність.  Ця книжка переверне ваше уявлення про виховання

Франсуаза Дольто — відомий психоаналітик, ключова фігура французького психоаналізу, зокрема дитячого, доктор медицини, член Міжнародної психоаналітичної асоціації. Вона відкрила власний науковий центр досліджень, створила першу інтернет-платформу для сучасного психоаналізу, обіймала посаду почесного психотерапевта в Департаменті Психотерапії та кембриджських лікарнях Фулборн і Адденбрукс. Її талант — це вміння писати як для широкого загалу, так і для колег-фахівців.

Додаткова інформація

Вага 540 g
Розміри 205 × 135 × 38 mm
Автор

Палітурка

тверда

ISBN

978-617-12-5053-6

Рік видання

2018

Кількість сторінок

672

Видавництво

Переклад

Рік видання мовою написання

1985

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Боротьба за дитину”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…