Free Call 073 23 36 567
Close
  • Що це взагалі таке 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі_0
  • Що це взагалі таке 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі_4
  • Що це взагалі таке 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі_3
  • Що це взагалі таке 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі_2
  • Що це взагалі таке 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі_1

Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі

490,00 грн.

Що таке сучасне мистецтво? Чому ми його любимо або ненавидемо? І чому це коштує стільки грошей? Приєднуйтесь до Вілла Ґомперца у захопливу подорож, яка зробить для вас зрозумілим сприйняття нашого сучасного мистецтва назавжди.

Немає в наявності

Опис

Від водяних лілій Моне до соняшнику Ван Гога, від супів Ворхола до бананів Хьйорста з маринованою акулою; почути цікаві історії про світові шедеври, зустрітися з художниками, якими вони насправді були, і відкрити справжню сутність сучасного мистецтва.

Ви дізнаєтеся, що не все концептуальне мистецтво – це бульки, але є й такі; що Пікассо король, але Сезанн – краще; Поллок не капає, а створюю художній твір; як пісуар змінив хід мистецтва і чому ваш п’ятирічний хлопець дійсно не зміг би це зробити.

«Що ти дивишся і що ти бачиш?» – Ґомперц ставить всі ці прямі і не завжди зручні запитання, над якими ви часто розмірковуєте, але побоюєтеся вимовити в голос… Прочитавши цю книгу, ваша наступна поїздка до галереї буде трохи менш загрозливою та набагато цікавішою.

Вілл Ґомперц сім років працював директором лондонської галереї Tate, а отже чув про мистецтво не через «зіпсований телефон», а щоденно долав актуальні проблеми. Тейт – найбільш впливовий музей сучасного мистецтва у світі, який щоденно приймає сотні відвідувачів.

Також Вілл Ґомперц працює редактором відділу мистецтв ВВС. Робить огляди новинок мистецького світу, не лише образотворчого, але й аудіо чи відео. Таким чином робить мистецтво ближче і зрозуміліше для широкого загалу.

Стиль письма Вілла Ґомперца простий для сприйняття. Він переказує канонічну історію, але додає в неї цікаві факти з біографій митців та «оживлює» минулі епохи. Досвід Гомперца дозволяє вільно орієнтуватися у різних напрямках та сучасних проблемах, які він розкладає по поличкам для читачів.

Додаткова інформація

Вага 945 g
Розміри 235 × 165 × 33 mm
Палітурка

м'яка

ISBN

978-617-7518-09-8

Кількість сторінок

486

Видавництво

Рік видання

2018

Автор

Переклад

, ,

Рік видання мовою написання

2012

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…