Free Call 066 23 36 567
Close

Кипуча річка. Пригоди і відкриття в Амазонії

83,00 грн.

Річка в амазонських нетрях, де тече справжній окріп! Чи можливо це? Відкривши кипучу річку, молодий дослідник намагається подолати пов’язані з цим наукові, політичні та особисті проблеми. Щоб захистити святиню від хижацького користування, наруги, ба навіть від власних спокус, Андресові Русо доводиться діяти всупереч моральному обов’язку відкривача.

4 в наявності

Опис

Коли Андрес Русо був ще малий і жив у Перу, дідусь розповів йому історію, де згадується одна дивна деталь — кипуча річка в амазонських нетрях. Але чому вона кипить? По дванадцятьох роках на родинній вечірці Андресові, тепер уже молодому геологу, рідна тітка каже, ніби бачила ту неймовірну річку на власні очі.
Щоб пересвідчитися, що кипуча річка справді існує, Русо вирушає в глиб Амазонії. Побачене його приголомшує: у цій довгій широкій священній річці вода така гаряча, що тутешній люд запарює нею чай, а тварини, потрапивши туди, гинуть в одну мить.  Цікавість Русо обертається на одержимість: науковець над усе прагне дізнатися, що змушує річку кипіти. Розвідуючи її разом з місцевими жителями, зокрема і з шаманом, що став йому за навчителя, він опиняється перед труднощами, яких навіть уявити собі не міг. На заваді Русо стає колізія інтересів: і місцеві жителі, і нелегальні скотарі, і лісозаготівники, і нафтові компанії, і уряд — усі зацікавлені в цьому куточку, де тече справжній окріп. Відкривши кипучу річку, молодий дослідник намагається подолати пов’язані з цим наукові, політичні та особисті проблеми.

 

Додаткова інформація

Вага 165 g
Розміри 205 × 150 × 12 mm
Палітурка

інтегральна

Автор

Рік видання мовою написання

2016

Рік видання

2018

Переклад

Видавництво

Кількість сторінок

128

ISBN

978-966-942-457-0

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Кипуча річка. Пригоди і відкриття в Амазонії”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…