Free Call 073 23 36 567
Close
  • Щоденник Анни Франк. Графічна адаптація
  • Щоденник Анни Франк. Графічна адаптація
  • Щоденник Анни Франк. Графічна адаптація
  • Щоденник Анни Франк. Графічна адаптація
  • Щоденник Анни Франк. Графічна адаптація

Щоденник Анни Франк. Графічна адаптація

370,00 грн.

“Маус” – єдиний на сьогодні комікс, що здобув Пулітцерівську премію, й один із перших, що привернув широку увагу дослідників, ставши певною віхою в історії цього медіуму. Крім того, доти українському читачеві були доступні здебільшого американські мейнстримові комікси, а “Маус” познайомить із андеґраундним коміксом, з його окремішньою естетикою й художньою генеалогією.

Обидві частини роману  під однією оправою!

1 в наявності

Опис

Історія Анни Франк настільки відома багатьом, що завдання подати її по-новому, яке поставили перед собою Арі Фолман та Давид Полонський, здається невиконуваним та зайвим. Адже оригінальна книга вийшла накладом понад 30 мільйонів примірників на 60 мовах. Це одна з найбільш читаних книг 20 століття і, для незліченної кількості читачів, – перше зітнення із трагедією Голокосту.

Як пояснив Арі Фолман, повний збережений текст щоденника призвів би до графічного роману обсягом в 3500 сторінок. Тож адаптована версія часом відтворює цілі записи дослівно, але частіше вільно обходиться з оригіналом, поєднуючи кілька нотаток в одну мальовану сторінку. Цитати Анни щільнішають й стають драматичнішими. Детальні й виразні Ілюстрації Полонського дивовижно заповнюють прогалини, зображення чи міміка компенсують відсутність тексту, а ще надають історичний контекст, який з очевидних причин не описується в оригіналі.

Про авторів

Давид Полонський – ізраїльський книжковий ілюстратор українського походження, художній кінорежисер. Його ілюстрації з’являються у всіх великих ізраїльських журналах та газетах. Він проілюстрував багато дитячих книжок, за що отримав численні нагороди. Режисує дитячі мультфільми. Однією з його найвідоміших мультиплікаційних робіт є «Вальс із Баширом» — анімаційний фільм 2008 року, продюсером та сценаристом якого став Арі Фолман. В основі фільму — історія ветерана Ливанської війни 1982 року. Це перший мультиплікаційний фільм в історії світового кінематографу, що був номінований на «Оскар» в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Арі Фолман – ізраїльський кінорежисер, сценарист і композитор кінофільмів. Найбільш відомий за режисерською роботою над анімаційними фільмами «Вальс із Баширом» та «Конгрес». Наразі разом з Давидом Полонським закінчує анімаційний фільм «Де Анна Франк?».

Додаткова інформація

Вага 628 g
Розміри 275 × 212 × 13 mm
Автор

,

Палітурка

тверда

ISBN

978-6177-8180-82

Видавництво

Рік видання

2020

Вік

дорослі, від 10 років

Кількість сторінок

152

Переклад

,

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Щоденник Анни Франк. Графічна адаптація”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може сподобатися…